Poradna rodičům

Spolupracujeme s psycholožkou

Jaroslavou Zralíkovou – Šmardovou

Možnost individuálních konzultací s ní znovu 31. března a 5.-6- května 2016.

Termín konzultace nutno předem rezervovat na tel. č. 604 322 948.

Paní Jaroslava Zralíková-Šmardová se věnuje individuálnímu poradenství v oblasti sebepoznání a osobního rozvoje. Díky daru vnímání jemnohmotných energií harmonicky kombinuje různé typy terapií – drahé kameny,
aromaterapii, bylinnou a homeopatickou léčbu, intuitivní masáže s prvky psychoterapeutického vedení. Dlouhodobě pracuje s automatickou kresbou, terapie doporučuje dle vibrace jména, tělesného i psychického stavu. Má bohaté zkušenosti s diagnostikou a léčbou dětí. Jako matka čtyř dětí využívá své schopnosti každodenně ve své rodině. Vede kurzy sebepoznání pro ženy (Praha, Mladá Boleslav a Havířov), tvořivá setkání pro zájemce o osobní rozvoj (Ostrava, Dolní Bousov, Mladá Boleslav), přednáší v Čechách i na Slovensku.

jaroslava

Laskavost spojená s pevností, starosvětská opravdovost s bdělou veselostí.

To je způsob, jakým paní Jaroslava provází člověka na cestě k sobě samému.

PhDr. D. Steinhäuselová

(psycholožka a psychoterapeutka)